قابل توجه علاقه مندان به اسپانسر !

مقدمه :

خیلی خلاصه و در ابتداعرض کنم اگر شما و یا یکی از دوستانتان احساس میکنید صدای خیلی خوبی دارید و در نتیجه واژه هایی نظیر ” اسپانسر میخوام ( یا میخام ! ) و یا ” سرمایه گذار ( یا گزار ! ) و یا ” حامی مالی و … ” از این قبیل داخل گوگل سرچ کردید متاسفانه گوگل شما را به این سایت ارجاع داده باید به عرض شما برسانم که اشتباهی صورت گرفته و هر چه سریعتر به دنبال نتایج دیگر گوگل بگردید و حتما موسساتی را پیدا خواهید کرد که در این امر مدعی هستند و شدیدا اسپانسر و حامی مالی و حمایت کننده ( همان همایت کننده ! ) کسانی که صدای خوبی دارند خواهند شد و حتما شما را موفق هم خواهند کرد !

پس اگر شما جزو این افراد هستید براتون آرزوی موفقیت میکنم ولی اگر کنجکاو شدید بدانید اصلا این موضوع اسپانسر و اینا چی هست و احیانا با خواندن و مطالعه کردن دشمنی آنچنانی ای هم ندارید و احتمال میدهید ممکن هست نیاز به مطالعه داشتیه باشید از شما دعوت میکنم مطلب زیر را بخوانید و مطمئن باشید این مطالب نه صد درصد درست هست و نه صد درصد غلط و ممکن هست مورد توجه شما قرار بگیرد ، با تشکر از شما که تا همینجا را هم مطالعه کردید .

شرح :

بارها و بارها (به طور میانگین روزی یک یا دوبار داخل ایمیل ) و چند برابر این تعداد در تلگرام کانال آموزش خوانندگی پیام هایی داشتیم نظیر :

معرفی مختصر خود + یک نمونه صدا + در خواست اسپانسر !

( البته گاهی هم نمونه صدا نیست و به این استناد میشود که من صدام خوب هست و مشکلی ندارد فقط اسپانسر لازم دارم !)

این در حالی هست که اینجانب هیچ آگهی ای مبنی بر ” اسپانسری ” و از این قبیل نداشتم و همینطور ندارم .

برای همین تصمیم گرفتم برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی علاقه مندان مطلبی در این زمینه بنویسم و متقاضیان این چنینی را به این مطلب ارجاع بدم تا روزانه زمان زیادی برای پاسخگویی به تک تک عزیزانی که همچین درخواست هایی دارند صرف نکنم .

در ابتدا عرض کنم حقیقت نمیدانم چه چیزی باعث میشود خیلی از علاقه مندان به خوانندگی گمان کنند که اگر یک آهنگ داشته باشند یا صدای خوبی داشته باشند یا دیگران گفته باشند شما اصلا صدات حرف نداره و … میتوانند آنرا ضبط و ارسال کنند و منتظر یک اسپانسر و حامی مالی باشند تا هزینه های مربوط به تهیه آهنگ و آلبوم و مثلا حقوق ثابت و … را به ایشان بپردازد ! و اگر هم پیدا نشد این نتیجه گیری علمی میشود که هیچکسی از من حمایت نکرد و نذاشتن من خواننده بشم پس در نتیجه منم میرم دنبال یه کار دیگه و تا ابد گلایه میکنم که هیچکسی منو حمایت نکرد !

شاید مهمترین عوامل این قبیل تفکر ها یکی از این ها باشد :

برنامه های استعداد یابی و مسابقات خوانندگی تلویزیونی که در نهایت به شخص برنده یک جایزه و یا وعده کمک برای تهیه و تولید آلبوم موسیقی داده میشود و در کنار آن چند برابر در آمد از قبال آگهی ها و … قسمت برگزارکنندگان مسبقه میشود .

( البته در بسیاری از این برنامه ها مشاهده شده که در نهایت چیز زیادی قسمت مقام اول مسابقه نشده و صرفا مسابقه جنبه سرگرمی و نمایشی داشته )

آگهی های داخل روزنامه و یا اینترنت که در متن آگهی نوشته هایی مشابه : اسپانسری صدا و آهنگ رایگان برای خوش صدا ها و …. که بسیار زیاد هست و اگر هنوز علاقه مند هستید در گوگل سرچ کنید پیدا خواهید کرد …

و شاید هم

شنیده هایی از این طرف و اونطرف که اول که برای خواننده شدن یا باید خیلی خیلی پولدار باشی و یا باید زرنگ باشی و بگردی و بگردی و حتی شده سالها بگردی دنبال اسپانسر تا روت سرمایه گذاری کنه و برات آلبوم و کلیپ درست کنه و بعدش واست کنسرت بذازه و خلاصه یه خواننده معروفت کنه !

نمیدانم ولی قطعا این موارد بالا تاثیر گذار بر این طرز تفکر بوده و باور بفرمایید متاسفانه و متاسفانه در دنیای واقعی امری بدیهی هست که هیچ اسپانسر و سرمایه گذاری وجود ندارد که روی یک صدای ناشناخته و تازه کار که حتی اصلا هنوز مخاطبین قابل توجهی ندارد و فعالیت حرفه ای هم نداشته … سرمایه گذاری کند و تمامی اطلاعیه ها و آگهی ها صرفا جنبه تبلیغاتی و متاسفانه سودجویانه دارد و دوستانی که برای پیدا کردن اسپانسر پیگیری داشتند حتما با موسساتی مواجه شدند که به آنها گفتند شما صدایتان اصلا خیلی خوب هست و تا حالا کجا بودید ؟ و ما شدیدا اسپانسر شما میشویم و مثلا ۵۰ در صد هزینه های آلبوم شما را پرداخت میکنیم ! به عنوان مثال به دوست خواننده ما گفته میشود ما از همه برای هر آهنگ ۴ میلیون میگیرم و از شما ۲ میلیون و کلی هم متن های قرارداد که باید امضاء کنید که از نظر حقوقی بسیار بسیار مهم هستند که اگر مثلا شما معروف شدید باید برای ما اینکار ها را بکنید و مثلا تا ۵ سال بدون اجازه ما نباید بخوانید و یا اجرای زنده بکنید و … ( قضاوت اینجور به قول معروف ” اسپانسرینگ ها ” با شما ) پس شخصا به شما توصیه میکنیم به دنبال این موارد نباشید که فقط وقت و سرمایه تلف کردن میباشد ولی اگر خیلی علاقه مند هستید حتما پیگیری کنید و ممنون میشم از نتیجه ما را هم آگاه فرمایید .

به طور خلاصه عرض میکنم بنده در طی حدود ۱۵ سال فعالیت موسیقایی تا به حال شخصی را ندیدم که بدون اینکه خودش تلاش کرده باشه و سختی کشیده باشه و با امکانات کم ولی عشق و مشقت فراوان پله به پله به سوی موفقیت قدم برداشته باشه خواننده یا نوازنده یا آهنگساز و … خوبی شده باشه ، همینطور ندیدم کسی در ابتدای راه خوانندگی و صرفا چون اطرافیان گفتن صدات خوبه توانسته باشه یه اسپانسر پیدا کنه که روش سرمایه گذاری بشه و در نهایت علاقه مند دیروز ما خواننده موفق امروز ما شده باشه ! و متاسفانه باید در این مورد تنها واژه ” توهم اسپانسر ” را به کار ببرم .

و یا متاسفانه این روز ها خیلی ها بر این باورند که علم و تکنولوژی انقدر پیشرفت کرده که دیگر برای خواننده شدن به صدای خوب نیازی نیست و دستگاه ها خودشان صدای خواننده را درست میکنند و الان برای خواننده شدن فقط باید سرمایه گذاری کنی و به اصطلاح باید پولدار باشی خوشتیپ و خوشگل هم باشی تا خواننده بشی یا اینکه اسپانسر داشته باشی تا هزینه های آهنگ و آلبوم و کنسرت و …. رو بده ، که بنده کاملا با این موارد به شدت مخالفم و اعتقاد دارم برای هر کاری ، تاکید میکنم هر کاری عشق به آن کار لازم هست ولی البته کافی هم نیست ، داشتن برنامه و حرکت در مسیر صحیح و دیدن شرایط به صورت واقعی و نه ” توهم ” ، و مطالعه و کسب آگاهی در آن زمینه و از همه مهمتر اینکه خوانندگی هم یک ” علم ” هست ! باور بفرمایید همانطور که اگر میخواهید مثلا دکتر یا مهدنس شوید خودتان زحمت میکشید و درس میخوانید و شهریه دانشگاه میپردازید و سختی میکشید و در نهایت ” احتمالا ” دانشی هم کسب میکنید و منتظر نمیشنید و نمیگید من خیلی دوست دارم دکتر شوم پس یکی بیاد کمک کنه اسپانسرم بشه تا من دکتر بشم … خوانندگی هم دقیقا به همین صورت هست ، برنامه ریزی ، کسب آموزش ، تمرین ، مطالعه ! ، فراگیری نزد استاد ، یادگیری ساز و … را پیش نیاز میباشد ، اینکه من صدام خوبه یا همه میگن اصلا صدام حرف نداره  و همگی اساتید منو تایید کردن و … در سال ۲۰۱۷ معنایی ندارد !

 اگر فکر میکنید اگه پول باشه همه چیز حله :

کم نبودند کسانی که چند ده و یا چند صد میلیون برای آلبوم و کلیپ و … خرج کردند و الان نام آن ها را من و شما یا نمیشناسیم و یا به زور باید به خاطر بیاوریم و بگیم راستی فلانی چی شد ؟ خیلی وقته خبری نیست ازش … ! واین خودش نشان از میزان موفقیت آن خواننده را دارد …حالا چیکار کنم که موفق بشم ؟

این سوال خیلی کلی هست و پاسخ خیلی کلی هم میشود به آن داد ولی من میخواهم پیشنهاداتی به شما بکنم تا شاید با استفاده از این روش ها برای خود بتوانید برنامه ریزی در مسیر خود انجام دهید .

 بسیار مهم هست که بیوگرافی خوانندگان موفق ایرانی و خارجی را دقیق و مفصل بخوانید ! تحقیق کنید و کنجکاو بشید که آیا مدل من فکر میکردند ؟ آیا مانند من منتظر سرمایه گذار بودند ؟ ببینید آنها از کجا شروع کردند و چه مسیری را طی کردند ؟ چه سختی هایی کشیدند و …

 کم نبودند کسانی که با یک ساز مثلا گیتار و یک میکروفون ساده داخل منزل آهنگ خواندند و ضبط کردند و امروزه خواننده موفقی هستند و در بهترین سالنها ها کنسرت برگزار میکنند و مشغول فعالیت هستند ، این ها ۹۹ درصد کسانی بودند که عاشق کارشان بودند ، عاشق موسیقی و بابتش هزینه دادند ! تلاش کردند و تلاش کردند و نا امید نشدند و بارها آزمون و خطا کردند و مطالعه کردند و یاد گرفتند ، ضرورت مطالعه و تمرین را درک کرده بودند و در نهایت تا …. به جایی رسیدند که ما آنها را میشناسیم ولی فکر میکنیم با همان آهنگی که ما او را شناختیم او کارش را شروع کرد و قبل از آن را نمیبینیم که چقدر زحمت پشت آن هست … این تصور غلط هست و همین تصور باعث میشود خیلی ها در نظر دارند و توقع دارند فقط یک آهنگ بخوانند و توقع داشته باشند همون آهنگ هم موفق و معروف شود . در این زمینه بحث مفصل هست و از حوصله خارج…

در مجموع هنرمند اسپانسر نیست ! اگر دوستی دارید که به تازگی سیستمی خریده و دارد آهنگسازی میکند ! و به شما گفته تشریف بیارید من همه کارای شما را رایگان انجام میدهم و مثلا اسپانسر میشم اسم این مدل یک همکاری آماتوری برای کسب تجربه هست و مطمئن باشید دوست عزیز آهنگساز شما زمانی که تجربه لازم را کسب کند دیگر با این شرایط همکاری نخواهد کرد ، اگر تمایل به این مدل همکاری دارید از نظر کار تیمی و کسب تجربه هم برای شما خوب هست و هم برای طرف مقابل شما هر چقدر هم شما استعداد و صدای خیلی عالی و پیش هر کی رفتید گفتند اصلا شما ستاره تابناکی در آسمان پاپ ایران هستید از یک هنرمند حالا چه آهنگساز ، چه تنظیم کننده و چه نوازنده توقع اسپانسر شدن و سرمایه گذاری کردن نداشته باشید چون اینکار اصلا ئر حوزه تخصص یک هنرمند نیست ، این امر اگر هم قابل اجرا باشد میبایست توسط شرکت های تجاری دارای برند انجام شود تا برای خود از طریق شما تبلیغ انجام دهند که شرایط خاص خود را هم دارد و اگر موفقیت های نسبی در این زمینه به دست آورید و چندین آلبوم و کلیپ موفق داشته باشید و برای خود مخاطبینی گسترده پیدا کرده باشید آن موقع شاید بتوانید این انتظار را داشته باشید تا یک سرمایه گذار با شما همکاری کند و آن سرمایه را باید هزینه تهیه آلبوم و آهنگ خود بکنید …

 هنرمند اسپانسر نیست ، هنرمند سرمایه گذار نیست ، هنرمند حامی مالی نیست .

از اینکه زمان گذاشتید و این مطلب را مطالعه فرمودید بسیار سپاسگزارم و امیدوارم برای شما بتواند مفید هم باشد .همواره یادتان باشد یک شخص علاقه مند به هنر ، برای اینکه آن هنر را فرابگیرد و بیاموزد و تخصص کافی را به دست بیاورد چقدر زحمت کشیده و هزینه کرده و عمر پای کارش گذشته و تجهیزات بسیار گران قیمت را ذره ذره توانسته با عشق به دست بیاورد و هزاران زحمت دیگر … که بهتر هست این را ما درک کنیم تا در آینده توقع داشته باشیم دیگران هم ما را درک کنند .

توحید کاظمی

آبان ۹۵

در صورت داشتن سوالات در این زمینه ابتدا قسمت پاسخ به سوالات متداول را مطالعه فرمایید و در صورت عدم رسیدن به پاسخ ، سوال خود را ایمیل کنید

پاسخ به سوالات متداول

 

در پایان خوشحال میشم هر صحبتی که در این مورد دارید در قسمت نظرات بفرمایید و همینطور علاقه مندان و هنرمندان عزیز مایل به همکاری لطفا یک بیوگرافی کامل هنری شامل میزان آشنایی با موسیقی و همینطور تحصیلات آکادمیک و سایر اطلاعات و سوابق فعالیت هنری خود را به آدرس ایمیل tohidkz@yahoo.com ارسال فرمایید

 

با تشکر از شما خواننده گرامی به دلیل وقتی که برای مطالعه این مطلب گذاشتید

توحید کاظمی

آبان ۹۷

11390280_10205161677336181_5652678960293696611_n

309 فکر می‌کنند “قابل توجه علاقه مندان به اسپانسر !

 1. من زیاد به پیدا کردن اسپانسر فکر نکردم الانم نحوه مجوز گرفتن برای تک ترک رو جستجو کردم سایت شما رو هم آورد یه سرزدم جالب بود.. فقط از قسمتی که نوشته بودین سرگذشت افراد مشهورو بخونید زیاد موافق نیستم و هیچگاه هم نمیخونم چون دوست دارم سرگذشت خودمو بنویسم… مهم نیست باصدای آوازم یا با رفتارم خودمو ثابت کنم مهم اینه خودمو ثابت کنم.. درسته موزیک رو دوس دارم اما باورکنید به موزیک خیلی کم گوش میدم نمیدونم چرا… ولی وقتی گوش میدم حواسم جمع موزیک میشه… بیشتر اونایی که دنبال اسپانسرن یاعطش توجه دارن یاعطش ثروت باد آورده چون اگر چیزی توی چنته داشتن اسپانسر میرفت دنبالش نه اینکه آویزون این و اون بشن

 2. سلام ببخشید اگر بک اسپانسر میشناسید میشه به من معرفی کنید بازم ببخشید ولی خیلی عجله ای دنبال یک اسپانسر میگردم برای همین نتونستم مطالبتون و بخونم اگه میشه یک توضیح مختصر از مطالبتون و هم بهم بگید

 3. با سلام با توجه به وضعیت گرونی دوستان میتونن برای اهنگسازی و تنظیم پایین ترین قیمت پیام بدن
  من شرایط مالی برای حمایت ندارم اما میتونم تنظیم و اهنگسازی کنم
  ….
  نوبت با دوستانی هستش ک اول پیام بدن

 4. بابا این مردم مشکل روانی دارن بخدا.داری علنی بهشون میگی بابا صدات خوبه بذار در کوزه ابشو بخور.اسپانسرو اینچیزا همش کشکه باز میاد طرف میگه صدام به وجد میاردتون🤣خدایا چی به سرمون اومده انقد کندذهن و نفهم شدیم.خدایی حقمونه هرچی سرمون بیاد

 5. سلام
  دنبال اسپانسر هستم وضع مالیم متوسطه و در سبک راک یا متال استعداد خوبی دارم وبارها تست دادم و قبول شدم اما بخاطر مشکل مالی نتونستم تو کلاس خوانندگی شرکت کنم
  اگر کسی اسپانسر هست یا اسپانسری رو میشناسه معرفی کنه
  ممنون

 6. سلام‌خسته نباشید دنبال اسپانسر میگردیم برای یه خواننده که واقعا ۱۵ ساله داره میزنه میخونه شما میدونین چجوری باید براش اسپانر پیدا کنم؟

 7. سلام این بنده خدا دو ساعت تایپ کرده ک اقا اسپانسر توهمه و فلان همه کامنتا نیاز ب حمایت.دوستان حرف دوستمون تلاش و پشتکاره کاره یکی هیجده سالگی میگیره مثه جاستین بیبر کار یکیم نمیگیره مثه حسین اقا همسایه ما…هممون صدای خوب داریم ولی بیاید بشینیم فک کنیم علم خوبم داریم؟!زدن ساز رو خوب بلدیم؟!سختی کار رو خوب کشیدیم؟!یا سوالاتی مثه در کل موفق باشید
  دوستان بهشت را ب بها میدهند نه بهانه…
  مرسی از سایت خوبت دوسته خوب ما خوش صداها حرفات عالی بود با حرفات قول میدم یروز اسممو بشنوی…
  محمد رضا مرادنژاد?

  • درود بر شما جناب مرادنژاد گرامی ، بله همانطور که اشاره کردید متاسفانه به نظر اکثر عزیزان فرصت نمیکنند مطلب را بخوانند و به همان عنوان که واژه ” اسپانسر ” در آن درج شده کفایت میکنند ، سپاس از مهر و نظر شما و آرزوی موفقیت میکنم و همینطورر منتظر کارهای شما هستم .

 8. اول سلام وادب به جناب توحید کاظمی که می دونم این مطالب بسیاربسیار ارزنده رو به راحتی وآسانی بدست نیاوردن وافسوس میخورم که ایکاش این موبایل های هوشمند وپبشرفته ده سال زودترازالان به دست ما می رسید که من مطالب مهم وحقیقت محضی را که ادمین نگارش کردن رو زودتر ازاکنون که دیدم وخوندم رو می خوندم بنده ۳۹ سال سن دارم وازسن ۲۱ سالگی هنرخواندن وصدای خوب ویونیک رو درخودم کشف کردم البته با تایید اساتید بزرگی که درسال ۱۳۸۰ نزدشون تست دادم وبهم گفتن صدام خوبه ولی اول راهی ودرطی سالها تمرین وممارست که به جرات میشه زمان ۱۸ سال رو تبدیل به تعداد روز کرد وهر روز در۹ سال اول روزی ۸ ساعت تمرین ودر۹ سال دوم کمترشد وبه روزی ۵ ساعت وحداقلش که الان هست به یکساعت تقلیلش دادم ودوستان عزیز این همه خواندن وتمرین نشانه علاقه صد درصدی من به آواز وخوانندگیه وبه قول استاد کاظمی هیچکسی نمیاد اسپانسرکسی بشه من الان ازخدا میخام پول وسرمایه ای دستم بیاد تا ازصدای پخته وآمادم استفاده کنم البته اولش برای مردم دوم اگرخدا خواست بهره مالی پس دوستان خیال پردازی نکنید اینم داستان خوانندگی من مرسی وقت گذاشتید ایمیلم اگرسوال داشتید arman.bkhtiari2014@gmail.com

  • درود بر شما جناب آرمان گرامی ، سپاس از مهر شما ، بسیار عالی و امیدوارم شرایط مهیا شود و به زودی شاهد موفقیت شما باشیم .

 9. سلام من ۱۸ سالمه علاقه زیادی ب خوانندگی دارم و میدونم ک استعدادشم دارم و میخواهم خواننده شوم ولی مشکلاته مالی دارم و تقاضایه همکاری از تنظیم کننده ها و درک کردن موضوعه وضعیت مالیم

 10. سلام داداش گلم
  خدایی ممنونم ازتون بابت این همه محبت
  انشالله همیشه شاد و زندگی ب کامتون باشه عزیزم
  منم بارها تلاش کردم ولی ب علت زیاد بودن هزینه ها نتونستم
  ب جایی برسم و هنجرم داره خاک میخوره.حیف.?

 11. سلام و خسته نباشید به یکا یک شما سال نو رو به تک تک شما تبریک میگم من امین هستم سی ساله ازکرج سالهاست به خوانندگی علاقه دارم و حتی سال های پیش با دوستانم در منزل آهنگ هایی هم خوندم و به صورت معمولی ضبط کردم .من متهلم و هزینه های زندگیم اجازه نمیده که بتونم برای خوانندگی هزینه کنم.صدای خوانندگی رو دارم اما واقعا نمیدونم چه جوری میتونم یه خواننده خوب بشم توروخدا کمکم کنید .ممنون میشماین شمارمه ۰۹۱۹۱۶۵۹۳۰۴ (تلگرامم ۰۹۳۶۲۱۰۵۷۵۸)

 12. سلام خدمت شماو دوستان گرامی.. برای خوندن و ثبت،دنبال مجوز و اسپانسر هستم.. وصداهام توی اینستام که ای دی رو براتون میذارم میتونین گوش کنین و اگه کسی بود که حمایت کنه ممنون میشم و بالاخره هم جبران میکنم..
  ای دی اینستام.. mehdibehradam

 13. با سلام من ازبچگی خودم شعر میگفتم ومیخوندم و از همه میشنیدم که بهم میگفتن تو واقعا صدات حیفه اگه عقل داشته باشی میری و خواننده میشی ولی من زیاد اهمیتی نمیدادم .من یه سبک پاپ دارم و مال تن صدای خودمه مخصوص خودمه و این توانایی رو درخودم میبینم که سبک های جدید تری رو وارد موسیقی پاپ بکنم
  من واقعا الان که دارم این متن رو تایپ میکنم ازاینکه از خودم تعریف کردم واقعاخجالت میکشم چون میدونم خودم نباید از خودم تعریف کنم
  . اما الان که ۲۲سال سن دارم و واقعا وضع مالیم زیاد خوب نیست میخوام باکسی که توانایی شو داشته باشه همکاری کنم چون میدونم اگه کاری رو بیرون بزنم ۱۰۰ میگیره
  .اگه همایت کننده ای بود و یا کسی که باهم همکاری کنیم متشکر میشم شماره ام ۰۹۳۷۶۷۹۷۰۱۶

 14. سلام خسته نباشید من به خوانندگی خعلی علاقه دارم و دوس دارم بخونم ۱۶سالمه ولی پول ندارم کع بخوام ادامه بدم لطفا کسی بهم کمک کنه بخدا صدا دارم خعلی قشنگه ولی بودجه ندارم هرکی به من کمک کنه آخرشم نتیجه شو میبینه فقط صدام واسه خوندنه اینم آیدی تلگرامم @KALI7198

 15. سلام و عرض ادب
  دوستان جهت ساخت کلیپ و موزیک ویدئو و تیزر اینستاگرام در خدمتتون هستیم برای دیدن کارها و کلیپ ها به اینستاگرام …. مراجعه کنید.
  با تشکر

 16. بیاد من بیت دارم تکسم دارم خوانندگی میکنم شما بیاد فقط اصلا نگران کارا نباشید همچی حله شما بیاد فیت میدیم به امید مشهور شدن فقط زود بیاید حتما بخونید حتما سنم ۱۶ شمارم۰۹۱۱۵۵۰۴۴۳۸ پی ویم me_013

 17. با عرض سلام خدمت ادمین عزیز و دوستان گلم
  به یک نفر گیتاریست یا کیبورد به صورت دوستانه برای بند مون نیاز دارم اگه صدای خوبیم داشته باشه که دیگه عالیه به محض دادن چند کار قشنگ اسپانسر داریم
  برای حسن نیت اسپانسر اولین کار بند ه رو حمایت کرد و تا عید کارمون میاد
  دوستان مشهدی که تمایل دارند با شماره ۰۹۱۵۰۶۳۵۱۰۰—-۰۹۳۵۷۱۰۶۹۰۰ تماس بگیرند در حال حاضر پیگیر صدور مجوز هستم.
  با تشکر از ادمین عزیز سال نو را به شما تبریک میگویم

 18. من خوانندگی روخیلی دوست دارم ولی نمیتونم هزینه کنم یه اهنگم واسه مرحوم عموم روح اله داداشی خوندم هرکی تمایل داشت میخونم اینم شماره تلگرامم ۰۹۳۵۱۴۵۹۲۴۰ممنون.

 19. سلام من یه نوجونم که علاقه خواسی به رپ دارم استعداد هم دارم تو تکست نوشتن و خوندن و نیاز به یه اسپانسر دارم واسه حمایت
  ایدی تلگرامم
  @ali_hack_1

 20. سلام من خیلی ب خوانندگی علاقه دارم خیلی صدامم ن زیاد خوب ن زیاد بد نمیخوام تعریف کنم از صدام ب یکی احتیاج دارم ک مثل ی رفیق باهم وایسیم کار کنیم من اصفهانی هستم نوکر همتونم این شمارم کسی اگر بود ک کمکم کنه بیا تلگرامم۰۹۲۲۳۸۴۴۱۲۷

 21. سلام شعرامو خودم میگم سبک درون گرایی و اجتماعی صدامم تو سبک هیچ کس و سورناست
  یکیو میخوام که باهزینه ی کمتر کارامو انجام بده

 22. سلام خسته نباشید من به خاننده با هشت سال سابقه اجرا و نوازندگی دارم و سبک جدیدی به نام ابلاغ رو پایه گذاری کردم و انواع ملودی و لحن و تنظیم و تکست متفاوت و شنیدنی رو به جا اوردم ولی به خاطر مشکل مالی که نتونستم یه استدیو شخصی یا یه تنظیم کننده برا خودم پیدا کنم تو همین شهر خودمون گیر کردم اگر کسی مایل به همکاری بود تا این سبک جدید رو به بالا ببریم یا علی تنظیم کننده و اهنگساز یا اسپانسر.
  تلفن:۰۹۱۹۸۶۸۳۵۹۷

  • ضمن درود خدمت شما هنرمند گرامی ، ممنون میشم اگر توضیحات بیشتری در مورد این سبک جدیدی که پایه گذاری کردید بدید ، با تشکر

 23. درود من صدام خیلی خیلی عالیه شاید باورتون نشه ولی صدای منو اگه تو حس باشم به وجد میارمتون باید چیکارکنم ایا جایی هست خودمو معرفی کنم و ایا اسپانسرپیدا میشه

 24. با سلام من چندین سال صداسازی کار کردم و صدام خیلی شبیه فرزاد فرزین هست ،یک اسپانسر پیدا شده میگه ۸۰ به ۲۰ کار میکنه باهام من قبول نکردم لطفا راهنمایی کنید .شماره تماسم۰۹۳۹۴۳۵۶۱۶۳

 25. سلام من یه خواننده پاپ هستم ولی نیاز به یه اسپانسر دارم اگه کسی هست به این شماره پی ام بده صدامو براش بفرستم صدام سبک خاصه

 26. سلام،دوستی دارم که صدای فوق العاده ای داره ولی به دلیل شرایطی که داره دنبال کارخوانندگی نرفته ،ولی واقعاصداش درحد عالیه.
  اگه کسی بتونه این فرد را به کارخوانندگی ترغیب کنه مطمعنا جواب میگیره.
  ادرس پروفایل تلگرامش= salamatinews1

  صداش رو ازتلگرام بگیریدو بشنوید مطمعنا تعجب میکنید.

 27. با سلام مطالبتون رو مطالعه کردم واقعا عالی بود خسته نباشید میگم بهتون .
  خانمی هستم از تبریز آشنایی دارم که علاقه زیادی به خوانندگی داره و در حال فعالیت و کلاسهای سولفژ و اینها … هست . دنبال کسی که استدیو ضبط صدا داشته باشه تنظیم کننده و ضبط و میکس کننده میگردم که کمی با تخفیف و اینها باهم همکاری داشته باشیم ‌. و همچنین کسی که با موسیقی آشنایی داشته باشه و کمکم کنه . در صورت تمایل میتونین به آیدی تلگرامم پیام بدید ممنون میشم .
  @minaw_yektaw

 28. با سلام من مدیر برنامه های اقای مهدی هستم
  بسیار صدای عالی دارند مسلط به تمامی سبک ها از قبیل رپ و پاپ نیاز به اسپانسر دارد
  شماره تلگرام ما . ۰۹۰۱۶۰۱۶۴۶۰

 29. با سلام سید سجاد رجبی هستم خواننده
  دنبال یه آهنگساز خوش سلیقه هستم که با هم یه بند تشکیل بدیم۰۹۱۶۷۰۹۳۰۹۴
  درود

 30. سلام من عرفان هستم١٧ سالمه صدام خوبه اما پول خوندن ندارم دنبال پول هم نیستم مسی هست بامن همکاری کنه لطفا کمکم کنید من اگر کسی برام هزینه کنه و اسپانسر بشه مطمعن باشه در اینده هزینه هاش بر میگردونم لطفا کمکم کنید
  ادرس تلگرامم
  @erfanfakhri220
  وشمارم
  ۰۹۰۳۹۴۹۳۳۹۴

 31. تنظیم کننده داریم که ابتدا رایگان کار کنه یا کارشو بئه به من بخونم اگه خوشش اومد کار کنیم؟؟؟این شمارمه تو تلگرام پیام بدین ممنون ۰۹۰۱۱۸۰۶۹۷۶

 32. سلام خسته نباشید. من یک اهنگساز و تنظیم کننده هستم و خواننده سبک رپ و آر اند بی به یک خواننده خوش صدا خانوم(دختر) نیازمندم تا کارامو تکمیل کنم سبک آهنگ هایی که من کار میکنم مثله سبک گروه ۲۵ باند هست آر اند بی اگر کسی هست معرفی کنید با هزینه خودم و آهنگسازی و تنظیم خودم.
  اینم آیدی تلگرامم هست @arminmussic اینم شماره ۰۹۳۹ ۸۳۱ ۳۴۷۵

 33. با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و سروران گرامی ..بنده محمد معصومی فرد هستم از شهرستان خوی ..۵ساله خوانندگی پاپ رو شروع کردم و کارهام تو گوگل هستند اگه بخواین .. ولی حمایت کننده مالی ندارم به طوری که یه سالی میشه نخوندم ولی میخوام پربار و پرانرژی تر بخونم …اگه حمایت کننده مالی واقعی هست تو تلگرام بهم خبر بده…ممنون از همه تون و مخصوصا مدیر این سایت

 34. سلام من آرمان بختیاری هستم ازسال ۱۳۸۰ خوانندگی رو شروع کردم وقتی که درطی سالهای اول شروع به خواندن کردم اطرافیانم گفتند صدام کمی شبیه امیده وبعداز۱۲ سال ازشروع خواندن درسال ۹۲ اولین تک آهنگهامو دراینترنت منتشرکردم که اشعارش ازخودم وساخت آهنگهاشم کارخودم بود من پنج تراک فارسی وسه تراک با لهجه بختیاری دراینترنت منتشر کردم من بازهم شعروآهنگ دارم ولی متاسفانه مقوله هزینه حرف اول رو میزنه ولی هدفم انتشارآلبوم هست اگر سرمایه گذاری متن من رو خوندویا آهنگی رو ازمن گوش کردبنام آرمان بختیاری وقصد سرمایه گذاری داشت من به نظرش احترام میزارم وبرای آهنگ فارسی یا بختیاری جهت ساخت آلبوم وکنسرت به تصمیم سرمایه گذار آماده ام ایمیل بنده جهت ارتباط با اسپانسرarman.bakhtiari2014@gmail.com

 35. من تونستم یه سبک جدید وارد رپ پارسی کنم ولی اسپانسر برای حمایت و معرفیش ندرم اسپانسر اگه هست تماس بگیره تا باهاش درباره سبک صحبت کنم۰۹۳۷۳۱۳۵۰۹۰

 36. سلام… مطلب خیلی مفیدی بود…
  بنده حدود ۱۰ ساله که موسیقی رو به صورت حرفه ایی کار میکنم و کارای زیادی رو چه برای خودم چه برای خوانندهای دیگه زدم… با توجه به اینکه من آهنگساز و تنظیم کننده هستم و البته بیشتر کارارو خودم میکس و مستر کردم مخصوصا برای صدا و سیما… خواستم ببینم چه کمکی میتونید به من بکنید البته من در یک بار کنسرت برگزار کردم و استقبال بد نبود و امیدوارم شماام صدای بنده رو بپسندید…
  آدرس تلگرام: telegram.me/samanghadami
  آدرس کانال: telegram.me/saman_ghadami
  شماره تماس: ۰۹۳۸۵۰۴۰۹۷۱

 37. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز بابت نکات جالبی که عرض نمودید تشکروقدردانی دارم…بنده ۱۹ سالمه ، از استان خوزستان و علاقه شدید به رپ دارم…در تکست هیپ هاپ و دیسلاو استعداد دارم…صدامم بد نیست…بدلیل نداشتن وضع مالی آنچنانی قادر به تهیه آهنگ و یا آلبوم نیستم شاید بگید صداتون آنچنانی خوب نیست یا نیاز به تجربه دارید و این حرفا ولی مطمعنم با قدردت تکست نوشتنم و چیدن واژهام تو مغز شنوندم میتونم به جایی برسم…. خواستم یه راهی نشونم بدید…شاید شما بگید بدرد خوانندگی و این حرفا نمیخورید ولی من کار خودمو آخر انجام میدم….اگه راهی چیزی هست نشونم بدید ممنون

 38. سلام من کارهای زیادی ساختم اگه یه آهنگ ساز باشه که کار یادم بده مطمئنن من یکی مثل شادمهر میشم
  کارهایی که من میسازم واقعا خوبن …شاید فقط حرفه ای نباشن ولی مثلا کار غیر حرفه ای منو بزاری کنار کار محسن یگانه کار من طرفدار پیدا کنه …انصافا اگه بتونید کمک م کنید عالی میشه…من هم استعدادشو دارم هم صداشو
  هم پشتکارشو

  • دوست عزیز در دنیای هنر این مخاطبین هستند که به شما جایگاه میدهند و اگر کار شما را بپسندند میتونید موفق باشید ، در عالم ذهنی خودمان شاید خیلی تصورات داشته باشیم ، میتونید نمونه ای از کارهای خود را برای ما ارسال کنید . موفق باشید .

 39. سلام خسته نباشید
  من یکی از ارزو های بزرگم همکاری کردن با یک خواننده است اون هم یک خواننده معروف نمیخوام باهاش هم صدا شم چون صدام خوب نیست به نظرتون راه دیگری هم هست که من به ارزوم برسم با یک خواننده معروف همکار شم
  ازتون خواهش میکنم سوال منو حواب دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *